Webová stránka www.slovakiahotels.sk funguje ako vyhľadávač a porovnávač cien hotelov a iných ubytovacích zariadení ako napríklad apartmány, penzióny či chaty. Prostredníctvom online webovej stránky si môžete podľa názvu hotela, alebo lokality vyhľadať a porovnať Slovenské aj zahraničné ponuky ubytovania od rôznych poskytovateľov, ktorý ponúkajú rezervačné služby ako napr. prevádzkovatelia hotelov, ubytovacie rezervačné platformy a pod.  

Webová stránka www.slovakiahotels.sk nekupuje ani  nepredáva žiadne rezervačné služby alebo produkty. Platby hradíte priamo Poskytovateľovi služby. Webová stránka www.slovakiahotels.sk  môže v tomto smere figurovať ako sprostredkovateľ.

Pokiaľ nie je výslovne uvedené inak, rezerváciou ubytovania nájdeného prostredníctvom tejto webovej stránky, vstupujete do priameho zmluvného vzťahu s poskytovateľom, u ktorého ste si rezerváciu vytvorili. Všetky informácie o ponukách, ktoré sa zobrazujú na tomto webe, vychádzajú z informácií uvedených poskytovateľmi, ktorí podľa vlastného uváženia aktualizujú svoje ceny a dostupnosť.

Za využitie našich služieb neplatíte.